Konya Bi Dünya Hareketli Cam sistemleri

2009 yılında Konya'da Vizyon marka cam balkon sistemleri konusunda sektöre imzamızı atarken sayısız mimari projelere çözümler sunduk. 2021 yılı sonunda Bi Dünya Hareketli Cam Balkon Sistemleri ismimizle yeni markamızı oluşturduk.
Bi Dünya Hareketli Cam Balkon Sistemleri, konusunda uzman deneyimli montaj ekibi ve kaliteli ürünleri ile tüm Türkiye'de hizmet vermeye devam ediyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile sayısız müşterilerimize hizmetlerimizi sunduk. Teknik destek ve bakım onarım hizmetlerimizi zamanında yerine getirdik.
Hareketli cam balkon sistemlerini uygulanacak mekana göre projelendirip en verimli olacak şekilde imalatını yaptık. Hareketli cam balkon sistemleri uygulama alanları, balkonların yönüne şekline boyutuna göre hassas ölçü ile üretimine başlıyoruz. Kış bahçeleri, teraslar, ofis bölmeleri, bina girişi rüzgarlık, vitrin, seperatör, otomasyon ve fotoselli kapı, cam tavan veranda sistemleri, cam kapı ve aksesuar hizmetlerimizle Bi Dünya Hareketli Cam Balkon Markamızla daima yanınızda olduk. Güler yüzlü tecrübeli ve işinin ustası ekibimizle vermiş olduğumuz hizmetleri başarıyla bitirdik. Her gün yenilenen sistemleri yakından takip ederek uygulama alanlarını geliştirdik. Hakkımızda Devamı...

Ürün ve hizmetlerimizde; Cam balkon sistemleri, ısıcamlı cam balkon, renkli cam balkon, Kış bahçesi camlama, teras camlama, vitrin camlama, bina girişi rüzgarlık camlama, cam kapı, cam kapı motoru, cam kapı değiştirme, ofis cam bölme, ofis cam kapatma, otomasyon kapı, fotoselli kapı, cam tavan, veranda ve daha bir çok ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

 

Konya Bi Dünya Hareketli Cam sistemleri

Horozluhan Mh. Çamlıkbeli Sok. No:14/1 Selçuklu Konya

0541 355 14 48

bilgi@bidunyacambalkon.com

bidunyacambalkon@gmail.com