2009 yılında Konya'da Vizyon marka cam balkon sistemleri konusunda sektöre imzamızı atarken sayısız mimari projelere çözümler sunduk. 2021 yılı sonunda Bi Dünya Hareketli Cam Balkon Sistemleri ismimizle yeni markamızı oluşturduk.
Bi Dünya Hareketli Cam Balkon Sistemleri, konusunda uzman deneyimli montaj ekibi ve kaliteli ürünleri ile tüm Türkiye'de hizmet vermeye devam ediyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile sayısız müşterilerimize hizmetlerimizi sunduk. Teknik destek ve bakım onarım hizmetlerimizi zamanında yerine getirdik.
Hareketli cam balkon sistemlerini uygulanacak mekana göre projelendirip en verimli olacak şekilde imalatını yaptık. Hareketli cam balkon sistemleri uygulama alanları, balkonların yönüne şekline boyutuna göre hassas ölçü ile üretimine başlıyoruz. Kış bahçeleri, teraslar, ofis bölmeleri, bina girişi rüzgarlık, vitrin, seperatör, otomasyon ve fotoselli kapı, cam tavan veranda sistemleri, cam kapı ve aksesuar hizmetlerimizle Bi Dünya Hareketli Cam Balkon Markamızla daima yanınızda olduk.
Güler yüzlü tecrübeli ve işinin ustası ekibimizle vermiş olduğumuz hizmetleri başarıyla bitirdik.
Her gün yenilenen sistemleri yakından takip ederek uygulama alanlarını geliştirdik.

Vizyon

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli cam balkon projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, Bi Dünya Cam Balkon Sistemleri Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

…ya da bunun gibi bir şeyler:

Misyon

Türkiye genelinde hizmet veren cam balkon firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Değerlerimiz
Gerçekleştirdiğimiz her hizmetin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre hizmet veririz. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Dürüstlük
Tüm hizmetlerimizde açık görüşlü ve şeffaf davranmak.

Dayanışma
Başarıyı paylaşmak ve başarısızlığın karşısında beraber durmak.

Yenilikçi Olmak
Cam balkon sistemlerinde Mükemmeliyet, Yenilikçilik ve Gelişiminde katkı sağlamak.

Bağlılık
Hizmetlerimizde Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevreye ödün vermeden bağlılık.

Sürdürülebilirlik
İleriye yönelik ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde olan kurumsal bir firma olmak

Get in Touch

Vizyon Cam Balkon

Cam Balkon Sistemlerinde Kalite ve Marka